| kayron99 a întrebat:

am si eu o problema la "Microsoft office 2007 power point"
cand bag o melodie in prezentare imi porneste dar daca sterg melodia din calculator cu mai porneste(melodia in power point).Ce trebuie sa fac? dau funda la raspunsul care functioneaza

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Stai sa ma gandesc :)
http://www.addictivetips.com/......sentation/

2 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Fa un fisier in care pui atat prezentarea powerpoint cat si melodia.
Si pastreaza-le asa... nu ai cum sa incorporezi melodia in fisierul powerpoint, ci doar sa ii dai un link spre ea!

| kayron99 explică (pentru PanaceuUniversal):

Pai asa am facut dar mai primesc din cand in cand de la cine va niste power point-uri in care este si melodie incorporata si vreau sa stiu cum