| Serginyo a întrebat:

As aveao intrebare legata de windows. ce windows mi-ati recomanda.... Am vazut pe internet un windows foarte tare cu bara mai indoita(ceva in genu). funda!

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Windows 7 si gasesti pe net skinnuri pentru el. Poti sa pui ce fel de bara si ce fel de iconita ai chef, ai foarte multe optiuni. Dar numai sa ai un calculator foarte un, ca sanu iti mearga greu

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Mie imi place Windows 7.

| spaghetty a răspuns:

Windows 8 merge mai bine dar are bugguri.
Cel mai bun este windows 7 daca nu joci jocuri si windows 8
Si daca joci jocuri windows xp

| Serginyo explică (pentru spaghetty):

Si m-am interesat de niste teme pentru windows 7...si am gasit ceva serie MAC. Ii buna pentru mine...are bara foarte misto! Daca stiti ceva in genu plzz linkuri!

| Serginyo explică:

Am vazut si seria Mac...ce imi recomandati..este buna pentru windows si de unde o pot downloada... daca sunt si niste teme asemanatoare in bara ai de dextop plzz spuneti-mi-le!

| spaghetty a răspuns (pentru Serginyo):

Strici windows-u. Windows 7 e mai frumos fara teme deoarece are bara transparenta:X

| feherdi a răspuns:

La ce bun windows 7... i mai bun windows 98 laughing) e mai nou laughing)