| TheJocker a întrebat:

ce parere aveti despre acesst pc?

Placa de Baza : P5G41T - M LX ASUS
Procesor : Intel Pentium Dual Core E5700 @ 3. 0GHz
Memorie : RAM 6GB DDR3 FSB 1333 Kingmax
Placa Video : Nvidea GeForce 6670 1GB GDDR3 128biti
Gigabyte
Hard Disk : Western Digital 500GB SATA 3

Si ce jocuri imi recomandati? Dau funda!

9 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Procesor : bunicel (nu foarte)
RAM: f bun
Placa video : varza
HDD: bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva simplu sincer, Mario, Super Mario, Nees for speed 2, Hercules.

| Archdaemon a răspuns:

E destul de bun.

| Silviuc69 a răspuns:

Eu nu am auzit de Nvidia GeForce 6670, poate Ati 6670.

O sa iti mearga toate jocurile aproape de la medium in sus.

| DJ97 a răspuns:

Cine ti-a facut configuratia? straight face, DUAL CORE SI 6 GB RAM straight face nu o sati mearga multe jocuri la high, la ultra nici atat, dar poti incerca pe minimum assassin's creed, GTA, COD, depinde ce te intereseaza, MMORPG, RPG, SHOOTER.

| TheJocker explică:

Ce placa video imi recomanzi? Elektro? pana in 350 lei happy

| Alexander_9009 a răspuns:

Este foarte bun!

Assassin's creed revelations
Dirt3
need for speed the run
max payne 3
etc la maxim

| DJ97 a răspuns (pentru Alexander_9009):

''Este foarte bun!''... NU mai vorbi prostii daca nu te pricepi, Dirt 3 si Max Payne 3 pe maxim? laughing))
v-ati prostit astia de pe TPU bai frate, dati raspunsuri ratate doar de dragul de a le da!

| Alexander_9009 a răspuns:

Baaa voi sunteti chiar nebunii :))) unui prieten de-al meu i-a mers gta 4 pe setari minime si rezolutia 1280x1024 si avea 2gb ram procesor Intel pentium dual core 1.8 ghz si o placa video de 1gb 128 biti GT220 Si scuzati-ma el are 6gb ram E5700 3ghz si ati radeon 6670

voi puteti sa credeti ce vreti the jockher complateaza aici sistemul tau
http://www.game-debate.com/....../index.php