| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall TPU, cum ma pot abtine sa nu ii mai scriu...pur si simplu nu pot adica imi da seen si tot zic in capul meu ca nu mai scriu sa astept sa ma caute...dar e greu sa ma abtin..plz help dau funda mareee si vot la restul

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cui sa i scrii? fi mai clar.

| Aaxell a răspuns:

Gandeste ca ea in capul ei zice : " Doamne ce obsedat, de ce dracu nu ma lasa in pace?! " Probabil asta zice daca iti da seen. Asa ca nu ii mai scrie. Asta tine de orgoliul tau!

| RaduXZ9 a răspuns:

Simplu, culca-te! e 22:26

| Andreea_Iulia_1995_VJE8 a răspuns:

Cui iubitului tau? Daca nu vrei sa mai vb cu el gandeste-te ca nu are rost sa alergi dupa el daca lui nu ii pasa de tine

| adrianbestboy98 explică (pentru Andreea_Iulia_1995_VJE8):

Wtf nu is gay dmne

| adrianbestboy98 explică (pentru Andreea_Iulia_1995_VJE8):

Recorecetez iubita*

| adrianbestboy98 explică (pentru adrianbestboy98):

Recorectez*