| AnYm3 a întrebat:

.....cum poti sa iti faci o pagina pe facebook? :$

Funda pentru cel mai explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| รยŦlєtєl a răspuns:

1. Intra pe o pagina.
2. Sus in dreapta aceei imagini ' Cover ' sau Coperta scrie Creata a Page.
3. Dai acolo si dupa aceea iti intra intr-o pagina unde iti vei pune numele si informatii. Iti alegi ce vrei sa faci pentru un actor sau o trupa sau depinde ce vrei tu.
4. Iti vei dea seama singur\a ce ttrebuie sa faci mai departe deoarece vor fi niste pasi care ti vor arata ei.
5. Dupaia iti adaugi poze si dai lumii link-ul si vei primii like-uri etc.