| madalinspy a întrebat:

de o vreme imi apare cand deschid internetu asa:internet explorer has stopped working deci ma enerveaza la culme. n-am virusi sa stiti am dat scanare va rog spuneti-mi cum sa fac sa nu mai apare funda!

4 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Http://www.opera.com/download/ Lasa IE ca Opera este de 1000x mai bun :)

| GoguSteriade a răspuns:

Foloseste alt browser de Internet, precum Firefox sau Chrome.

| Ovidiu200 a răspuns:

Folosește și tu un browser mai bun precum Google Chrome, Firefox sau Opera eu recomand Google Chrome

| 1234567891011121314151617181920alexnico a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si a venit un baiat si mi l-a facut