| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, deci azi din greseala mi-am resetat telefonul si trebuie sa introduc emailul meu asta e ca aveam eu unu bun si util pe care il aveam dar nul mai stiu

Cum pot afla emailul? (nu se poate sa trimit nr meu de tel si sami sea emailul pe care il am )

Răspuns Câştigător
| ion933 a răspuns:

E-mailul este idul de mess @yahoo.com dar este foarte simplu poti sa iti faci orcind altu dar banuiesc ca ai facebook scrie e-mailu cu care te conectezi pe facebook