| ghicice a întrebat:

Sall tpu.Ieri am intrat pe un site gen omegle de pe telefon si unu cica imi zice ca mia gasit ip si stie unde stau.Eu am ip dinamic de la clicknet si mereu acum cand am facut cateva teste mi-a aratat ca ma aflu prin centru bucurestului cand eu stau in Ilfov.El chiar poate sa imi afle locatia doar prin IP?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Te pacaleste. Nu are cum sa o afle.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, poate sa iti afle locatia relativa... adica maxim orasul unde providerul de net are setate ip urile in niciun caz adresa

| ShockWaver a răspuns:

Idem lui suntserios, nu-ți poate afla locația exactă. Doar dacă lucrează " pentru cei de sus ".

| Fundapls a răspuns:

Ai dat de dracu