| AndreiAndreiPo15pa a întrebat:

imi puteti recomanda un router care sa acopere suprafata unei case cu etaj care are 9 camere plus 2 holuri. Bugetul este de 200 lei plus minus 10-20 lei
DAU FUNDITA.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti opta pentru un router in custodie de la Rds vin băietii de la Rds si il configureaza, este un router cu 2 antene, dar trebuie sa ai abonament la ei si sa ceri fibră optica la internet si atunci vin ei cu ruterul. Îi poti intreba pe ei ce ruter i ti pot ei recomanda sunt specialisti.