| Georgestaff08 a întrebat:

m-am apucat sa trag de fiare peste cat timp se va cunoaste

Răspuns Câştigător
| JAYBEE a răspuns:

Salut.
In primul rand trebuie sa iti cumperi proteine, i ceri antrenorului tau sfatul. Dupa trebuie sa ti un regim alimentar fara carne in exces, fara dulciuri, sucuri.
Adaca te ti, o sa se vada peste 203 luni ACEA(nu foarte mult).
Peste 11-12 luni o sa se vada cu adevarat ca faci sala.
Insa nu sala e cea mai grea, ci bucataria; dimineata mananca ca un rege, la pranz ca un bogat si seara ca un sarac.
Bafta

| JAYBEE a răspuns (pentru JAYBEE):

2-3 luni*

4 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Daca tu nici nu ai ajuns la sala si deja vvrei sa se vada e clar

Răspuns utilizator avertizat
| Ev0luti0n a răspuns:

In 2 luni.