| Georgestaff08 a întrebat:

m-am apucat sa trag de fiare si as vrea sa stiu cam peste cat timp se va cunoaste

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? intrebi asa ceva la "informatii utilitare"?

De ce faci sala, cand tu nu esti in stare sa pui o intrebare unde trebuie?

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Buna si eu trag de fiare de cam. 1 an si ceva. Daca te gandesti sa iei proteine, cam 2 3 luni se pune pe tine (depinde de corp). Eu am luat si iau Milk& aggs asa se numesc proteinele.Am luat si in trecut dupa care M-am lasta 1 an si ceva. Pot spune ca in total am luat cam...3 ani astfel de proteine fara a avea vreun efect advers adic este unul, daca esti la pubertate o sa ai cosuri mai multe.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sharky_Fistis_1993):

Milk & egg sunt proteine cu absorbtie lenta.

De ce nu-ti iei din zer ( absorbtie rapida ) sa poti lua dupa antrenament?

| Georgestaff08 explică:

Da-mi id tau de mess sau cum te numeste pe fb