| Eduard99ant a întrebat:

m-am plictisit zilele astea... ma joc in continuu stronghold cursader si m-am saturat sa castig mereu... ziceti-mi si mie ce sa fac cand sunt plictisit ( scuze de categorie)

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Mai citeste o carte, iesi la aer, da cu sutul intr-o minge, stai la shtouri cu gasca in fata blocului, fa ture cu bicicleta, fluiera dupa gagici, masturbeaza-te, du-te la un film prost si iesi de-acolo mai destept, dezleaga integrame apoi leaga-le la loc, dezbraca-te de haine, fa-le gramada si dupa aia pazeste-le sa nu ti le fure, fa glume proaste la telefon etc etc etc laughing

| BiaBubulina a răspuns:

Pai Buna si sa incepem:
1. Nu e nimic in neregula cu categoria
2. Eu cand ma plictisesc imi pun castile de la telefon si ascult muzica si ma gandesc la clipele vechi din viata
3. Vorbesc cu prietenii la tel... bine ar fi daca gasiti un motiv bun de ex: si eu sunt plictisit ca tine
4. Desenez... Unii oameni nu vad prin desen dar poti pur si simplu sa inchizi ochii si sa desenezi ce simti
5. Televizorul care e MiNuNaT. dar dupa 3 min te plictisesti, asa ca, schimba canalele chiar daca sunt stiri sau ceva si rontaie in timpul in care te uiti.
6. Poti schimba jocul de exemplu, joaca unul de strategie care te face sa plangi si sa razi laughing
7. Cel mai tare, imi place, CAND ma plictisesc sa. imi fac un cort. I-au toate paturile din casa si pernele si agat peste tot. Imi pun si interfon la usa ( un calculator pus pe patura si o papusa care canta laughing ) si e gataa

Sper ca te-am ajutat. Funda?