| Badea_Razvanel_1988 a întrebat:

ma suna cineva intruna cu numar ascuns si ma streseaza intruna si cum pot sa ii aflu numarul

Răspuns Câştigător
| MaryanBoom a răspuns:

Simplu.iti faci cont pe voceonline.romtelecom.com apoi o sa te puna sa iti alegi un numar dintr-o lista de acolo apoi pe telefon la tine redirectionezi spre numarul pe care l-ai ales in contul tau de voceonline.app la optiunea de redirectionare dai ceva cu numar ocupat si cand te suna cu numar necunoscut respingi apelul si o sa iti apar numarul la istoric la apeluri pierdute in contul tau de voceonline. funda?