| NimeniAltul_6081 a întrebat:

Nu de mult mi-am achizitionat un mp4 si nu stiu ce i-am facut de nu ma mai lasa sa bag muzica pe el.Imi da o eroare.Ma puteti ajuta? Funda+vot:*

2 răspunsuri:
| Casualties a răspuns:

Daca imi spui ce eroare iti da, probabil ca te pot ajuta eu... big grin

| ghiolbitza a răspuns:

Iti zice ca device-ul e protected si nu te lasa sa pui muzica pe el? Daca asa e, verifica sa nu fie pus pe locked, daca are tasta/buton de lock/unlock. La multe mp3/m4 butonul ala are si functia de a proteja softul din el.