| andrey250 a întrebat:

Sall Tpu.Nu stiu daca ii bine categoria pusa dar am nevoie de ajutor deci:
-am o problema cu calculatorul:
-cand aprind pc si ma conectez la internet si dau la windows 7 sa imi vad rata de experienta la index imi da eroare si restart deci nici macar nu se incarca ca se da restart si dupa ce se aprinde imi scrie :,, Windows s-a inchis neasteptat" sau in genu asta si eroarea ii Bleu screen.
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| MrHeadshot a răspuns:

PC-ul tau nu are instalat coect componentele hardware! Ai modificat piesele din unitate?

| andrey250 explică (pentru MrHeadshot):

Nu am modificat nimic... vreo idee ceva?