| Attack619 a întrebat:

Sunt pe reteaua RDS si cand deschid calculatorul, ca sa ma conectez la net trebuie sa dau pe shortcut-ul cu rds de pe desktop. Exista vreo posibilitate sa mi se conecteze automat? Daca da care e?

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Faci un shortcut la conexiune, setezi sa se conecteze automat fara sa ceara ID/pass si il bagin folderul Startup.

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

E o metoda simpla pe care multi o folosesc faci un shortcut la conexiune si la setari pui sa se conecteze automat dar fara sa ceara ID si pass, de preferabil ar fi sa il bagi startup. Sper sa te ajute!

| Attack619 explică:

Multumesc pentru raspunsuri @DraGfirE sper ca nu te superi ca nu ti-am dat funda dar @윤재 a avut raspunsul cam ca al tau si el a raspuns primul. Scz dar trebuie sa fim corecti happy