| anonim_4396 a întrebat:

sunt putin confuz nu stiu ce telefon sa aleg dintre

Samsung Galaxy Ace si Iphone 3 16gb

Care este mai bun si pe care mi-l recomandati?happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am iphone 5 si este intr-adevar bun.dar iti recomand unul foarte ieftin si mai bun decat iphon 5.Se numeste Samsung galaxy S.Is the best...are exact aceleasi aplicatii ca la ihone doar ca Samsung galaxy are mai multa memorie..este super ok ti-l recomand cu mare placere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy Ace mi se pare cel mai bun! Dar daca ar fi dupa mine as alege unul cu butoane gen BlackBerry... Rezista mult mai mult decat unul cu tach :*

| AnnesM a răspuns:

Sistemul Android e mult mai bun ca iOS, dar ca telefoane eu as prefera iPhone, poate pentru ca sunt si proprietar iPhone 4 si de aceea big grin