| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon la abonament de la Orange dar cat trebuie sa dureze abonamentul ca sa pastrez telefonul? Si care este minimul de minute si cam cat trebuie sa platesc pe luna?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Abonamentul este pe 2 ani si poate fi de la cativa euro, cel mai ieftin (eu am cu 4, 10 euro pe luna) si pana la cativa zeci de euro. In functie de abonament primesti si un telefon la cativa lei, eu am primit un Nokia 1600 la 4 lei. Pentru detalii te poti uita pe site-ul oficial sau sa mergi la un magazin Orange. Numai bine!

| Naspa6969 a răspuns:

Abonamentul tine max 2 ani, iar minutele cele mai putine sunt 30, iar cele mai multe 3.000 de minute, sper ca te-am ajutat, pa-pa :*

| Anonim187 a răspuns:

Depinde de telefon.

| bella19 a răspuns:

Pai de obicei abonamentul dureaza doi ani si minutele depind de abonamentul pe care il faci.

| NikDeea a răspuns:

Eu Am de la Vodafone Samsung Star 2 si platesc in jur de 20-30 ron pe luna. happy

| WraNyusS a răspuns:

Nu fa prostia sa iei un telefon de la Orange sunt cele mai scumpe de pe tarabe de fapt asa asimileaza oameni si compara eu iti recomand Vodafone/cosmote/gsm sunt cele mai bune! dar eu iti recomand cel mai mult cosmote deoarece plata nu este in euro si in plus leul a scazut enor incat daca iei de la magazine care se platesc cu euro puti plati in zilele noastre poate si 5 lei pe un euro poate (( cea mai mare valuta din annul ista a ajuns la 4, 8 lei tu decizi nu e ca anul trecut sa fie 4, 2 sau 3 in fine...
Eu iti recomand cosmte move un smartphone foarte bun si poti sa il iei de la 1 leu depinde de tine fiecare avem gusturile noastre cred ca team fost de lolos... funda?

| SeBy_AnDy_1997 a răspuns:

Pai abonamentul tine 2 ani maxim si ai minute intre 30-3000 min sper ca te-am ajutat big grin fundita :*