| katy1996 a întrebat:

Salll.am primiti un decodor humax digi+c de la rds pentru a putea viziona HBO, dar cand vreusa instalez canalele si prin cautare automata si liniara si manula, nu-mi gaseste nici un program... stiti kmva de ce? Cand bagi cablul acela cu mufa rotunda in receptor si televizor scoti antena? daca nu, unde trrebuie bagata mufa accea? mersi:* funda

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Antena (cablul de unde prinzi canale)
il conectezi la decodor in spate i o mufa unde sa il bagi si mai conectezi mufele alea 2 care fac conexiunea intre tv si decodor atata mie mi-a mers asteapta dupa aia 2 minute cablu ala nu-i bun la nimica si eu amcrezut cai bun la ceva dar nu
Sper sa-ti fie de ajutor daca nu iti dau un video mai incolo baga id asta sorinjupanu