| AdkVodka a întrebat:

Sallut. Am un laptop Acer Aspire 5810t si nu stiu ce are mereu cand se blocheaza imi apare ecranul negru. De multe ori se blocheaza singur si imi apare negru fara sa-l suprasolicitez. Cand joc orice joc daca s-a blocat gata imi apare ecranul negru. Dupa ce apare ecranul negru aud in boxe cum jocul inca ruleaza de exemplu la NFS aud cum merg cu masina numai ca ecranul meu este negru si trebuie sa il sting si sa-l pornesc iar...

5 răspunsuri:
| sellyz a răspuns:

Si eu am laptop acer.am patit la fel cand laptopul avea virusi.asa ca sfatul meu este sa il duci la un specialist sa il deviruseze sau sa reinstaleze windowsul.si ai putea sa ii spui sa iti puna un antivirus cu licenta ca sa nu mai patesti. funda?

Răspuns utilizator avertizat
| AdkVodka explică (pentru moneda):

Degeaba reinstalez windowsu, laptopul nu are nici un fel de virus

Răspuns utilizator avertizat
| AdkVodka explică (pentru moneda):

Am reinstalat tot la fel