| tigrul2 a întrebat:

Salut. A returnat cineva un produs la pc garage? Daca este in stare ca la inceput si sunt in termen de 14 zile, in afara de transport se va mai reduce un procent din pretul laptopului? Nu are urme de utilizare

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu au voie sa reduca nimic din pretul produsul, in caz contrat te adresezi autoritatilor.
Trebuie sa iti dea inapoi toti banii!

| tigrul2 explică (pentru Simpatic):

Ca in politica de returnare scrie ca in caz ca sunt diferite urme de utlizare sau defecte fizice se va scadea ceva din pretul ce trebuie rambursat

| Simpatic a răspuns (pentru tigrul2):

E o politica mizerabila, la eMAG de exemplu iti returneaza produsul inapoi daca tu l-ai busit dar nicidecum nu iti scade din bani cum ca acesta ar prezenta usoare urme de uzura!
Pc garage, despre acesti cacati am auzit numai lucruri aiurea, o vorbesc recenziile nasoale primite pe siteurile de specialitate!
Sunt neseriosi si nu recomand comandarea altor produse de la ei!
Nu o spun eu ci recenziile negative, am cautat in 10 secunde si am gasit doar o mica parte dintre recenziile date pentru ei :
https://www.price.ro/pcgarage.ro-reviews