| Illuminati2016 a întrebat:

Acum ceva vreme am dat cu cativa bulgari de zapada dupa un corp de iluminat stradal(nu l-am palit) si cineva dintr-un bloc din apropiere a zis v-am facut poza, va dau la politie.Pot sa patesc ceva?(in alte zile am mai dat in acel corp dar nu am reusit nici sa-l zgarii cu toate ca este neprotejat(nu cred ca am fost vazut)

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce pati, n-ai distrus corpul. Ar fi bine sa te linistesti, ce ti-a facut acel corp?

| Illuminati2016 explică (pentru Ioandelasal):

Doar de distractiehappy

| Ioandelasal a răspuns (pentru Illuminati2016):

Proasta distractie!

| Illuminati2016 explică (pentru Ioandelasal):

Nu prea cred oricum lampa aceea e o ruina nu este cu LED

| Ioandelasal a răspuns (pentru Illuminati2016):

N-are importanta, o plateai de noua.

| REMiXDJ a răspuns:

Pate sa te dea unde vrea, poate sa se duca si la presedintele tarii, ha ha, iti i-a praful de pe toba. Daca al stii cine e ala care ti-a facut poza du-te la cutia postala si baga-i bete de chibrit in lacat si rupele inauntru, impingele putin si blocheaza-i lacatul.Tot felul de nebuni care nu au altceva de facut decat sa-i pozeze-filmeze pe altii.

| Demidol a răspuns (pentru REMiXDJ):

Il indemni la distrugeri care ii vor face si mai multe probleme. Nebunii sunt cei ca voi care fac infractiuni si ii mai incurajeaza si pe altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca totusi il spargeai, si zona aia nu mai era iluminata, se ascundea un drogat de-asta, sa jefuiasca sau sa violeze pe cineva, si se ascundea fix acolo, ca nu era lumina?
Si ii aveai pe constiinta tongue)

| Illuminati2016 explică (pentru anonim_4396):

Slabe sanse sa se fi intamplat