| Danutu a întrebat:

Salut,am 14 ani si m-am hotarat ca sa ma pregatesc pentru liceul militar dar am o intrebare eu port ochelari(nu este din nastere, nu am semne sau alte lucruri la ochi), deci intrebarea mea ar fi daca as putea sa trec aici la vizita medicala cu aceasta problema adica sa nu fiu respins din prima pentru aceasta problema!

1 răspuns:
| navinia a răspuns:

Nu! Stai linistit ca te primeste! trebuie sa ai talent si sa nu îti fie frica...Trebuie sa fi curajos! Eu nu as avea curajul sa merg la scoala milit ara dar separe ca tu ai! Bravo! eu zic ca poti merge! felicitari! fundita?