| Andreiyy a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt baiat. Am incercat de multe ori sa ma tin de sala sa depun munca fizica dar nu am avut prea multe rezultate in 6 luni. Asa ca m-am lasat, nu stiu ce sa iau sa imi creasca mult mai rapid masa musculara. Va rog daca stiti ceva, dar nu steroizi de aia care ma fac obez... vreau doar sa imi mareasc masa musculara. Precizez ca am 1, 79 si 70 kg. Va rog daca stiti ceva bun care sa ma ajuta va raman dator.

Răspuns Câştigător
| Andreiyy explică (pentru onasis1961):

MULTUMESCCCCCCCCC foarte mult, chiar am avut nevoie de un instructor virtual laughing. Ms mult frate raman dator!

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Sala nu inseamna numai tras de fiare.
Degeaba tragi 6 luni la sala daca acasa nu ai o alimentatie foarte bine pusa la punct + odihna ( minim 7 ore pe noapte ).
Asa e si cu suplimentele, degeaba iei suplimente daca nu ai minim 5-6 mese pe zi bogate in proteine si carbohidrati.
Un Concetrat Proteic :
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-2-27-kg/

| Akop a răspuns:

Ca sa obtii rezultate din munca depusa la sala ai nevoie de ani nu de cateva luni..si te sfatuiesc sa nu iei steroizi ca la inceput am vrut si eu dar dupa ce am citi despre riscurile lor mi-a trecut..asa ca mai bine lucreaza in continuare in sala si lucreaza si acasa pentru rezultate bune si fara riscuri.Cu steroizi risti prea mult