| Alexstef0031 a întrebat:

Salut
Am 17 ani si as dori sa aflu daca pot călători singur cu avionul pe rute interne

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti calatorii singur cu avionul pe rute interne, cu un act de identitate la tine (buletin sau pasaport).

| Alexstef0031 explică (pentru Violleta2022):

Sigur pot având 17 ani? O sa fac rezervarea si nu as vrea sa o fac degeaba

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexstef0031):

Pai, iti spusesem deja ca poti, atata vreme cat cursele sunt interne.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Xela90 a răspuns:

Fara insotitor cu el nu are voie...doar daca acea persoana ii spune la o femeie sau un barbat ca merge cu el asa de bascaleala sau sa ii zica e neam cu el. astfel risca sa se piarda sau il ia politia aeroportului. pa.

| Alexstef0031 explică (pentru Xela90):

Am sunat la aeroport si mi s-a spus ca pot.