| catalin41190 a întrebat:

am 23 de ani si vreau sa ma angajez la Bucuresti. Am auzit ca pe la caminele astea studentesti, se poate gasi camere mai ieftine. Stie cineva daca este adevarat si daca se accepta asa ceva, adica sa stau in camin ca angajat si nu ca student si cam care ar fi preturile? Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Diana1417 a răspuns:

Da se accepta...preturile in general sunt de 500lei poate vei da putin mai mult.Acum depinde ce camin.Acest pret este la.caminele care includ si 3 mese pe.zi.insa poti sta fara sa platesti masawinking

| suntserios a răspuns (pentru Diana1417):

Wow, unde ai vazut tu camine studentesti care dau si 3 mese pe zi? crezi ca e hotel all inclusive sau ce?

| Diana1417 a răspuns (pentru suntserios):

Pentru curiozitatea ta cumnatul meu sta la un camin de acestawinking

| suntserios a răspuns (pentru Diana1417):

Zi si mie cum se numeste minunatia aia de camin care ofera 3 mese pe zi mai ceva ca la un hotel all inclusive. chiar sunt curios

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Caminele sunt pentru studenti si locurile sunt repartizate de univesitati. Nu esti student nu ai ce cauta in camin

| catalin41190 explică (pentru suntserios):

Stai linistit ca daca vorbesti cu administratorul se rezolvawinking

| suntserios a răspuns (pentru catalin41190):

Pai si daca umbli cu manareli din astea ce ne mai intrebi pe noi?

| Diana1417 a răspuns (pentru catalin41190):

Daca incerci poti reusiwinking