| alexsay21 a întrebat:

Salut am achizitionat de curand un Sony Ericsson xperia arc s, toate bune pana am incercat sa-mi instalez cateva jocuri apk de pe net dar nu mi le gaseste folosesc aplicatia officesuite pentru a intra in card de pe telefon dar cand intru in folderul cu jocuri nu imi arata nici un joc sa ii fac un root sau!? HEEELP FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa le downloadezi versiune.JAR si dupa aia.JAD daca nu merge nici asa baga tot cce gasesti pe net intr-un folder si vezi care-si da install
punele in folderul OTHERS (altele)