| AurelianStochițoiu97 a întrebat:

Salut,Am Avast 8, si nu stiu ce inseamna MediuProtejat? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mediu protejat inseamna ca este protejat normal si aceasta este setarea mai buna. daca pui pe protectie severa (parca asa ii spune) va avea unele erori, respectiv va considera nesigure unele site-uri.

2 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Esti sigur ca nu e "zona sigura" ala e pentru cumparaturi online

| darkmind2277 a răspuns:

Esti sigur ca nu e defat "zona sigura" ala e pentrucumparaturi online pentru opertaii bancare...