| Vali222005 a întrebat:

Salut!
Am avut un cub rubik și mi-a picat pe jos și s-au desfăcut piesele dar le-am asamblat.
Mai e bun de ceva dacă am pus piesele la loc dar nu ca înainte?

5 răspunsuri:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Mai este bun, nu iti face griji.

| Vali222005 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Am încercat să-l rezolv și nu a mers

| rosessunflowersandlillies a răspuns (pentru Vali222005):

Desfa piesele si pune-le ca in pozitia initiala (ca si cum ar fi rezolvat adica) si gata.

| waldeinsamkeit a răspuns:

Da, nu va mai putea fi posibil de rezolvat prin metodele standard.
incearca sa-l dezasamblezi din nou si sa pui toate piesele corect iar apoi il poti "incurca" la loc.

| Vali222005 explică (pentru waldeinsamkeit):

Ai dreptate ca am încercat să-l fac cu o aplicație și nu a mers