| GKev a întrebat:

Am blocat un cap de surubelnita intr-un adaptor magnetic, cum il pot scoate?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Prinde=l in bormasina si il tragi cu patentul. Pare sa fie opritor pentru negrese(holsuruburi de fixat ghips-carton).

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Explica-mi, ce inseamna la tine "cap de surubelnita" si "adaptor magnetic", fiindca nici in DEX nu le gasesc.

| sierra1 a răspuns:

Cu finețe dar ferm, răsucește în sens invers rotirii bormașinii (la însurubare) și simultan tragi cu un patent. Ce riști?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu o penseta sau sa il prinzi cu altceva.

| anonimtornado a răspuns:

Cu un patent