| DeathReaper a întrebat:

Am comandat ceva de pe joysilver si nu am avut timp sa ii raspund operatorului cand m-a sunat sa ii confirm comanda.
Am primit si eu email precum ca voi fi sunat sau contactat printr-un email sa confirm comanda.
Eu ce ar trebui sa fac? sa astept pana maine poate ma va suna iar cam pe la 11:44 [asta a fost ora cand m-a sunat] sau sa dau un raspuns la email-ul primit [nu stiu daca la acesta trebuie sa raspund sau sa mai primesc inca un email de confirmare].
P.S:Am nr celui care m-a sunat pe telefon.
Funda.

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Trebuia sa il suni atunci cand ai vazut apelul
incearca sa trimiti un email

| cookie01 a răspuns:

Daca nu confirmi comanda nu iti mai trimite comanda. Ei suna o data sau de doua ori, depinde de fiecare firma. Daca nu ai fost pe faza, cel mai sigur e sa suni inapoi.