| ioana995 a întrebat:

am cont pe acest site suffarstar, adineauri am incercat sa-mi schimb emailul de la profil pentru ca emailul vechi a fost blocat.Am facut tot ce era necesar si mi-a dat sa ma loghez din nou cu noul email.dar mi-a dat eroare de logare.Am incercat de mai multe ori si acum imi zice sa intru peste cateva ore.Mai imi pot recupera contul? cum? Contul era statu senior,tineam la el, aveam priieteni si puncte.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Chivu_Iulian_1993 a răspuns:

Salutare! Trebuie sa dai accept de pe vechiul mail ca sa se poata schimba mailul de la cont. Si in schimb poti folosi contul pe vechiul mail chiar daca este blocat happy

1 răspuns: