| Ovidiu_Farcaş_1990 a întrebat:

Salut, am dat comanda pe eMag de niste piese de calculator, asta s-a intamplat vineri dimineata. Vreau sa stiu in cat timp ajunge coletul si daca, cei de la eMag (sau fan courier, etc.) livreaza si duminica... Am mai comandat de pe eMag acum 2 ani si nu mai tin minte in cat timp a sosit coletul, multzam fain.

Răspuns Câştigător
| anonymous09 a răspuns:

Duminica nu prea are cum sa ajunga, doar luni. daca ai dat comanda fan curier, vine in maxim 1 zi - 2. daca ai dat comanda cu posta romana maxim 5-6 zile

| Ovidiu_Farcaş_1990 explică (pentru anonymous09):

Am dat cu Fan Curier, sper sa ajunga mai repede, vreau sa ma bucur de ele in weekend. sad

| anonymous09 a răspuns (pentru Ovidiu_Farcaş_1990):

Eh, cu fan curier ajunge mai repede. ti-am zis, nu stiu daca ar aduce duminica. posibil luni sa le primesti. da sper sa le primesti mai repede big grin

| Ovidiu_Farcaş_1990 explică (pentru anonymous09):

Si eu, oricum, mai avem sapt. asta si vine vacanta, topesc calculatoru'. laughing