| d1m1b0ss128 a întrebat:

Am dat o comanda pe Aliexpress si am selectat ca si metoda de livrare: posta chinezeasca, pentru ca este gratuita (totusi dureaza o luna si ceva). Intrebarea mea este: Cand va ajunge coletul la vama, va trebui sa platesc transportul pana la mine sau va fi tot gratuit? (E prima data cand comand de pe Aliexpress)

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Buna, transportul e gratuit, dar iti poate veni si dupa doua luni, iar pentru a ridica coletul trebuie sa mergi la posta vamala.

1 răspuns:
| marcflo a răspuns:

Stiu ca mai ai o multime de intrebari despre Aliexpress;) Intra si tu intr-un grup de Aliexpress pe Facebook si sa vezi acolo ce raspunsuri primesti de la oamenii care au deja sute de comenzi pe Ali;)
https://www.facebook.com/groups/383887408333708/