| Diva a întrebat:

Salut.Am descarcat niste filmulete de pe trilulilu.Problema e ca nu au o claritate buna.Cum pot sa maresc calitatea imaginii?

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Imagineaza-ti ca filmul original e un puzzle, iar ca sa il pui pe trilulilu trebuie sa iei niste bucati din el ca sa fie mai mic, dar prin asta pierde si calitate. In momentul in care tu downloadezi filmul de pe trilulilu, downloadezi de fapt puzzle-ul cu bucati lipsa. Nu ai cum sa le pui inapoi, pentru ca fiecare puzzle are alt model.