| ZoLd a întrebat:

Salut, am facut o cere de garantie pentru un telefone site-ul cel.ro la care acestia mi-au raspuns cu:
Buna ziua,

Fiecare produs achizitionat prin intermediul CEL.ro merge la unitatea service autorizata pentru aducerea la conformitate. In cazul produsului dumneavoastra, service-ul este Service-Return: http://www.service-return.com/curier-solicitare
Va rugam sa luati legatura cu acestia pentru informatii suplimentare.

O zi buna.

Mara Burca

Asta inseamna ca trebuie sa fac o noua cerere pe site-ul acela sau a fost acceptata asta de pe cel?

Multumesc funda!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa redirectionezi cererea catre service-ul autorizat indicat, de la care vei primi un raspuns competent.