| anonim_4396 a întrebat:

SAlut! am facut o iconita pentru folderele mele si as vrea ca iconita sa ramana la folder. i-am trimis un mail unui prieten cu un folder cu acea icnonita si nu a ramas, dar am si un folder cu acea iconita pe stick si vad ca ramane. e pot sa fac? o pot adauga langa celelalte iconite din windows?

1 răspuns:
| akka4 a răspuns:

Iconita va fi vizibila doar in calculatorul tau.
Prietenul tau nu o vede pentru ca el nu o are salvata in calculator.
Daca isi modifica si el icon-ul cu cel pe care il ai tu, atunci il va vedea si el cand trimiti un folder.