| karaoke51 a întrebat:

Am facut o pagina pe facebook si cand postez un comentariu cu contul meu (nu contul paginii), apare trimis de pe contul paginii. Cum se face sa apara trimis de pe contul meu si nu al paginii? Daca stie cineva va rog spune-timi :d

2 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Setările contului, Folosire Facebook ca pagină/(Numele tău). Baftă!

| karaoke51 explică:

Am incercat si asa, si tot nu merge. daca dau like-uri pe pagina, comentarii si orice altceva pune numele paginii in loc de numele meu.