| Nicu3000 a întrebat:

Salut, am făcut o rezervare la Wizz Air și am scris numele fără să folosesc doar litere mari, cum apare în cartea de identitate. Am scris Ionescu Ion în loc de IONESCU ION. Aș putea avea probleme la check -in? Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| xMAG a răspuns:

Nu ai probleme și eu am scris și merge nu este nici un fel de problema zbor ușor bafta

| xMAG a răspuns (pentru xMAG):

Mulțumesc frumos

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu vei avea probleme, atata vreme cat numele este scris corect si intreg.

| Wr3nch a răspuns:

Nu. E ok.

| UserRo10 a răspuns:

Stai linistit ca e ok. Am eu gresit numele mic punand altul si au trecut cu vederea la imbarcare. In caz de ceva vezi ca numerele de telefon sunt cu taxa. Exista unul pentru persoane cu handicap fara plata si iti fac orice modificare vrei tu. Asta pentru viitor