| NDNDNDS a întrebat:

Salut am incercat sa fac un blog si mi-a mers prin blogspot.com este fain si este gratis dar daca il caut pe google nu imi apare nimic despre el si am vazut alte bloguri facute tot de pe blogspot.com si era aratate cand le cautai pe google? AJUTOR DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Cocolina6 a răspuns:

Pune linkul lui aici ca ti-l gaseasca google. Daca nu pui linkul lui undeva nu are cum sa ti-l indexeze ca nu stie de el. Alta metoda e sa il inscrii in cateva directoare web (cauta pe google) sau sa comentezi pe blogurile altora si sa iti lasi adresa web in nume sau comentariu. Si bineinteles trebuie ai scrise cateva articole in blogul tau.

| NDNDNDS explică (pentru Cocolina6):

Da e blogul ful am articole pana peste cap.

| NDNDNDS explică (pentru Cocolina6):

Mersi fratele meu mi-a mers acum imi merge cand scriu pe google mersi fain de tot.