| Nane a întrebat:

Salut, am internet de la akta si in contract scrie ca viteza de download este simetrica cu viteza de upload. de descarcat descar si cu 10 mb/s dar upload imi face cu 10-20 kb/s sad dc?

Răspuns Câştigător
| Markus_4003 a răspuns:

Pentru ca uploadu nu ciorespunde cu contractul happy du-te la ei si intreaba

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tu probleme la placa de retea, uploadul normal la viteza de 10 mb/s variaza intre 30-50 mb/s iar downloadul variaza intre 50-90 mb/s... la cel de 10 mb/s dar acum este de 20 mb/s dar atentie in Romania viteza este la toti de 100 mb/s pentru ca e viteza metropolitana aproape cu toate firmele de internet, iar in afara tarii este de 20 mb/s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut mie mi-au spus ca am gratis o luna de zile de la data instalari