| Alexsad9711 a întrebat:

Salut.Am internet de vreo 2 ani si ceva de la romtelecom cu router wireless + telefon.Si am observat ca de un timp de vreme cand sun sau sunt sunat imi pica netu dar isi revine repede. Oare de ce imi pica? Ii trebuie o resetare?

3 răspunsuri:
| FallenAngelAlina a răspuns:

Problema poate fi chiar de la romtelecom, eu am patit invers o vreme imi pica daca sunam sau eram sunata acuma nu mai am treaba cu el, ii de la firma, retea, nu prea ai ce sa faci.

| Alexsad9711 explică (pentru FallenAngelAlina):

Sa inteleg ca e de la ei si isi va reveni singur nu?