| BezeaToxica a întrebat:

Am Laptop Dell Vostro 1510 si cand incerc sa instalez driverul audio imi da eroarea Invalid self-extractor configuration. This file may be corrupted. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Probabil ca nu este driverul original. Il poti descarca de aici pe cel bun : http://www.dell.com/......10/drivers

| miTzuliK93 a răspuns:

Poti, de-asemenea, sa descarci un program care sa faca totul pentru tine in acest sens, programe ca DriverMagician, DeviceDoctor, DriverGenius, etc...