| 1997true a întrebat:

Am luat o placa de baza pentru un iphone și nu se potrivesc cu conectorii. Ce sa fac, sunt disperat. Tipul nu îmi mai răspunde la telefon. Ce trebuie sa fac? Va mulțumesc!

4 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Nasol, de pe ce site ai luat placa?

| 1997true explică (pentru iAMVi):

De pe la Jumate, te rog ajuta-ma, daca stii

| iAMVi a răspuns (pentru 1997true):

Nu stiu man daca rezolvi prea multe dar macar poti incerca, adica, cel care ti-a vandut placa poate spune "pai i-am spus ce tip de conectori are si a cumparat de buna voie"
Trimite-le celor de la Jumate un mesaj cu aceasta situatie. poate incearca ei sa ia legatura cu individu si sa clarifice situatia

| BadSirChaos a răspuns:

Ti-ai luat teapa, daca nu raspunde la telefon nu ai ce sa faci decat sa o vinzi...