| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am maine traseul, pentru a obtine permisul de conducere.Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi care sa ma ajute acolo?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa fii cat mai calm, sa-ti stapanesti emotiile si nu te grabi.
Si in seara asta uita-te pe Ordinul MAI nr.268/2010 privind procedura de examinare pentru obtinerea permisului de conducere, la partea unde este indicat ce anume urmareste examinatorul si anexa cu greselile care se puncteaza. Cauta sa eviti greselile cu punctaj ridicat si sa nu faci greseli care te elimina direct din examen (de peste 20 puncte). Succes!

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Important este sa nu ai emotii!

| TheStory a răspuns:

Sa ramai calm.

| TestPetrut a răspuns:

Sa nu ai emotii si sa conduci binewinking

| bubulex a răspuns:

Sa fii foarte atent la indicatiile politistului, sa nu vorbesti aiurea, fara emotii si o sa reusesti bafta!