| catalinus13 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor cum pot sa lipesc/repar castiile mi s-a partea superioara la casti am o pereche de la MadCatz FREQ5 si mi s-au rupt unde incepe F-ul cum pot sa le repar?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cumpara-ti altele noi, cu cadru si carcase metalice, de calitate. Merita.
Castile mele au peste 10 ani, a costat dublu fata de cele ieftine, dar si acum sunt aproape ca si noi (doar cu vopseaua putin luata de la atata folosire).

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Salut! Pai ai putea sa mergi cu ele la reparat parerea mea, dar m-ai bine iti cumperi altele noi, poate nu ai bani dar de aici nu stiu exact cat de degradate au devenit de lipit ai putea cu scoci sau cu o bricheta