| anonimbuc21 a întrebat:

am nevoie de o informatie. as incerca sa joc la pariuri ( sportive ) sdoresc sa imi explicati cum sa fac. legat de cote ce inseamna si cu x-urile cum sa pun ca castiga sau ceva de gen.

Răspuns Câştigător
| Mefi a răspuns:

Deci 1 inseamna ca, castiga prima echipa, X Inseamna egal, adica meciul se termina egal, 2 castiga a doua echipa si sunt mai multe varinate poti pazua sau final 1( adica Psf 1) Asta inseamna ca ori la pauza ori la final castiga prima echipa GG asta inseamna ca ambele echipe castiga si etc
Daca vrei sa castigi nu iti garanteaza nimeni ca ce pui tu pe bilet sau altii cu mai multa experienta ca si tine o sa fie castigator.
Ce sa zic sper ca te am ajutat chiar daca sunt mult mai multe variante de a paria Si biletul ce o sa l pui sa fie verde, adica sa il prinzi big grin

2 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Nu esti cam mic sa joci la pariuri? Fa ceva mai folositor cu banii decat sa-i pierzi la pariuri, ti-o spun din experienta, nici 5% nu ies pe profit din astia care joaca.

| laur033 a răspuns:

Unele site-uri au rubrica:,, Cum sa pariezi'' sau ceva de genul asta, si acolo iti explica toate metodele de pariat.