| chiska16 a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor...am de facut un reportaj la radio. Ajutati-ma la o intrebare... "ce inseamna cartea pentru tine"? am nevoie de mai multe opinii.

Răspuns Câştigător
| Cryshhtian a răspuns:

Pentru mine cartea reprezinta locul unde ma refugiez cand nu ma simt in largul meu, prin lectura pot afla raspunsuri nestiute, este un prieten care nu te judeca.Cartea este un sprijin.Ea ne ajută să înţelegem şi să pătrundem în tainele lumii, a universului. În filele ei putem descoperi sfaturi, putem culege înţelepciune, ne putem "adăposti" de gurile rele.

1 răspuns:
| Dafuqq a răspuns:

Schimba in '' Ce inseamna viata pentru tine? '' si raspunde-ti la aceasta intrebare pe o foaie.
Ce inseamna viata pentru tine?
- text - text - text -
Schimbi titlul in '' Ce inseamna cartea pentru tine? ''
Citesti si vezi ce e bine lasi acolo ce nu e bine stergi tongue
Asta e opinia mea.batting eyelashes BAFTA.