| luky63 a întrebat:

Salut, am nevoie de un service sau mester serios de biciclete in zona Obor - Ghica. Am o pliabila Velors cu 6 viteze. Poate stiti si un nr. de telefon. O zi buna tuturor.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Seriosi ar fi cei de dkbike.ro cu magazinul si sevice-ul pe Virtutii si la bikexpert.ro, undeva linga Piata Unirii, e cam departe, dar sunt cei mai seriosi din oras.
Dar, daca vrei sa nu te depalsezi, pot veni eu sa vad despre ce e vorba. Am scule, sunt un mare pasionat al bicicletei, am mai reparat multe biciclete, si in viitor la mine in sat (la 20 de km de Bucuresti) am de gind sa deschid un service de biciclete, tinind cont ca aici s-au inmultit ca ciupercile dupa ploaie

1 răspuns:
| andreivok a răspuns:

Poti incerca pe http://domiciliarii.ro. Iti vine mesterul acasa si rezolva rapid :)