| vancica a întrebat:

Salut am niste boxe de la o combina cu mufa ca la casti si le-am conectat la pc si se aude incet
intrebarea este pot sa le fac sa mearga mai tare?

Răspuns Câştigător
| XDanyX007 a răspuns:

Nu ai cum... Boxele nu sunt facute pentru pc de aia se aude asa incet. Nu ai ce le face. Ori le lasi asa ori cumperi boxe pentru pc big grin Funda?

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Da, daca mai ai un set mai vechi de boxe pentru pc iti trebuie amplificatorul de la ele, practic e simplu, bagi boxa in mufa de la casti. Cele de la combina sunt pasive si nu au amplificator, de asta se aud ince. Nu dati sfaturi daca sunteti incapabili sa va informati,

| SasukeCS2 a răspuns:

Pai dai dublu click pe iconita de jos din bara albastra care arata ca un difuzor si ridica alea mai sus. Funda?

| vancica explică:

Am si boxe pentru pc care merg dar s-a stricat am plificatorul acele care intra in subwoofer si pc dar oricum vreau sa-mi iau alt sistem

| vancica explică:

Ce boxe mi-ati recomanda
Logitech X530 sau genius 5050?

| KingBiZzAr a răspuns:

Nu nu poti. daca vrei sa asculti muzica etc tare cumparati sistemwinking dar te va costa vreo 2 milioane daca vrei sistem calumea.ti-as recomanda Logitech X530...iti duduie casa....mai ales daca ai camera patrata pui cate o boxa in ficera colt si una in fata ta. sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

| SasukeCS2 a răspuns (pentru KingBiZzAr):

Ai sistem Logitech X530?

| vancica explică (pentru SasukeCS2):

Nu am